Oferta

HYALURON - zabieg intensywnie nawilżający 60 - 90 minut

Warianty usługi

Zabieg na twarz
160 zł REZERWUJ
Zabieg na twarz, szyję i dekolt
180 zł REZERWUJ
+ SPA dłoni (masaż, peeling, maska)
200 zł REZERWUJ

Opis

Natychmiastowa poprawa nawilżenia i elastyczności skóry, silne wygładzenie i odżywienie.

Intensywnie nawilżający zabieg z kwasem hialuronowym przeznaczony jest dla każdego typu skóry, a w szczególności dla skóry suchej, zmęczonej, łuszczącej się oraz wrażliwej. Kwas hialuronowy jest składnikiem naturalnie produkowanym przez organizm człowieka. Jednak jego synteza zaczyna spadać około 25 roku życia. Dlatego tak ważne jest, aby od tego momentu wpierać skórę syntetycznie produkowanym kwasem hialuronowym podawanym zewnętrznie.

Ze względu na właściwości higroskopijne kwas hialuronowy odpowiada za optymalne nawilżenie skóry. Jest on w stanie związać 6000 razy więcej wody aniżeli sam waży. Jest to doskonała cecha, dzięki której uzupełnione zostają rezerwy wilgoci w skórze, w efekcie czego staje się ona wzmocniona, gładka i jednolita. Łącząc ze sobą włókna kolagenowe i elastynowe, tworzy skórze konstrukcję podporową. Posiada zdolność przekształcania substancji toksycznych, np. metali ciężkich czy zanieczyszczeń środowiskowych w rozpuszczalne w wodzie, łatwe do usunięcie z organizmu połączenia. Opóźnia zarówno endo jak i egzogenne efekty starzenia.

Szczególnie ważny efekt pielęgnacyjny zostaje osiągnięty dzięki zastosowaniu kompleksu kwasu hialuronowego o zróżnicowanej wielkości cząsteczek. W rezultacie jest on w stanie głęboko penetrować poszczególne warstwy skóry i w unikalny sposób realizować swoją aktywność. Dzięki możliwości kumulacyjnej, kwas hialuronowy przyczynia się do zwiększenia stopnia nawilżenia oraz spełnia rolę wypełniacza wygładzającego zmarszczki. Ponadto, poza efektem wypełnienia i nawilżenia, kwas hialuronowy wspiera odnowę komórkową chroniąc przed wpływem szkodliwych czynników i aktywnością wolnych rodników.

Nawilżający zabieg z kwasem hialuronowym może być stosowany niezależnie od wieku i pory roku. W okresie letnim i zimowym każda osoba przed wyjazdem, bez względu na to, czy wybiera się na wczasy w Polsce, czy za granicę, powinna poddać się serii zabiegów nawilżających. Skóra odpowiednio nawilżona i zaopatrzona w niezbędne składniki, które nawilżą ją od wewnątrz i zapobiegną utracie wody z głębszych warstw skóry, jest bardziej odporna na szkodliwe działanie promieniowania UV.

 

EFEKTY ZABIEGU

 • długotrwałe i głębokie nawilżenie skóry
 • spłycenie drobnych zmarszczek i bruzd
 • rozjaśnienie, odmłodzenie i regeneracja skóry
 • poprawa sprężystości i elastyczności naskórka
 • aktywizacja funkcji obronnych skóry przeciwdziałających utracie wody
 • zdrowa, rozświetlona i promienna cera
 • lifting twarzy uzyskany dzięki głębokiemu nawilżeniu
 • poprawa kolorytu skóry
 • poprawa mikrokrążenia
 • wygładzenie zmarszczek mimicznych
 • usunięcie martwych komórek naskórka
 • dotlenienie komórek i neutralizacja wolnych rodników